FC Hořesedly - Baník Lubná    4:2 (2:1)

sestava domácích: Ivo Vavřín, Macák Josef, Němec Petr, Lusch Tomáš, Zuska Václav, Holeček Jan, Kubec Milan, Stiska Michal, Holeček Miroslav,

Drexler Petr, Kozák Zdeněk

sřídaly: Machovec Jaroslav, Fišer Jiří, Kraitl Marek

Hořesedly nastoupily k zápasu nabuzeni ale v 9¨ minutě šla Lubná do vedení (0:1). Hořesedelští hráči se rozhádaní nemohly pořádně soustředit na hru chyběla motivace a chuť hrát. To však nevadilo Petru Drexlerovi který si ve 25¨ minutě naběhl přesně na roh Jana Holečka a nekompromisně poslal hlavou míč do pravého rohu (1:1). Hráči Hořesedel se pomalu začínali víc soustředit na hru než na hádání se a to vedlo ke krásné akci Václava Zusky a Petra Drexlera který poslal balon přesně na hlavu Tomáše Lusche, který ve 31¨ minutě netradičně zakončil přesnou hlavičkou do branky (2:1). Hra byla na obou stranách vyrovnaná a nepřesná. Po změně stran se nic neměnilo na stylu hry ale přece jenom 47¨ minutě vyrovnaly hrači Lubné na (2:2). Hra se přelévala z jedné strany na druhou, hráči obou celků měly problémi zklidnit balon, což vedlo k nakopávané hře obou týmů. Hosté se snažily pronikat přes střed naší zálohy což se jim ve většině případů povedlo ale na konci akce stál vždy někdo z domácí obrany kdo akci ukončil a zahrál míč do bezpečí. V 61¨ minutě dostal míč přesným pasem na nohy Milan Kubec obehrál obránce a přesně zakončil (3:2). Hra se pořád neměnila a tak si Petr Drexler v 83¨ minutě vzal míč obehrál několik obránců a krásnou střelou k tyči upravil skore na konečných (4:2)